Юна співачка з Тернопільщини стала «Соловейком України»

Юна співачка із Гусятина Діанка Панчук – активна учасниця багатьох мистецьких фестивалів, конкурсів. З 30 травня по 1 червня вона взяла участь у ІІ Всеукраїнському телевізійному дитячому пісенному фестивалі-конкурсі «Соловейко України», повідомляє прес-служба Гусятинської РДА.

Діанка Панчук представляла Тернопільську область і була наймолодшою конкурсанткою. Діанка своїм голосом полонила публіку і здобула спеціальний приз глядацьких симпатій і була нагороджена дипломом, отримала медаль та спеціальну статуетку фестивалю «Соловейко України». Між конкурсними прослуховуваннями для учасників фестивалю були проведені зустрічі із відомими митцями України, а саме із композитором, казкарем Аллою Мігай, народним артистом України Олегом Дзюбою та іншими відомими людьми.

Для конкурсантів також були організовані майстер-класи з різних видів народної творчості: малювання, ліплення з глини, виготовлення виробів з соломи та рогози. Фестиваль-конкурс проходив при підтримці благодійної організації «Президентський фонд Леоніда Кучми».

Під час урочистого випускного вечора у Гусятинському коледжі Тернопільського національного технічного університету ім. Ів.Пулюя для діанки Панчук була ще одна нагорода. Їй було вручено диплом управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації як переможцю конкурсних творчих звітів професійно-технічних вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, який проходив під гаслом «Доки живе пісня, доти живе народ», приуроченого 140-річчю від дня народження Соломії Крушельницької.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі