• Головна
  • Через негоду села на Тернопільщині залишилися без електроенергії
12:00, 11 червня 2012 р.

Через негоду села на Тернопільщині залишилися без електроенергії

Сьогодні вночі внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, пориви вітру) через спрацювання систем захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 426 населених пунктів у дев’яти областях України.

Як повідомляє прес-служба МНС, у Чернігівській області знеструмлено 176 населених пунктів, у Сумській – 92, у Київській – 43, в Івано-Франківській – 41, у Волинській – 36, у Житомирській – 15, у Закарпатській – 12, у Чернівецькій – 8, у Тернопільській – 3.

До відновлення енергопостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...