У Тернополі демонтують намети, де продають пиво?

Усунути з парків міста торгові намети, де, всупереч забороні, продають пиво, доручив управлінням міської ради мер Сергій Надал.

Окрім того з підприємцями розірвуть угоди та призначать їм штрафи до тисячі гривень.

- Відбулась нарада з усіма керівниками виконавчих органів, зокрема підняли питання щодо продажу пива в парках, – розповіла начальник відділу зв’язків з громадськістю Катерина Калуш. – Як наслідок, є доручення міського голови розірвати угоди з тими підприємцями, які порушують заборону міської ради… Крім того, розпорядження передбачає притягнення винних до матеріальної відповідальності. Розірвання угоди, до речі, передбачає демонтаж торгових об’єктів. Управління торгівлі має завдання оголосити конкурс і знайти нових підприємців, які будуть дотримуватись вимог угоди. Адже в угодах чітко прописані і умови роботи і заборони.

За словами Катерини Калуш, комісія перевірить, як підприємці дотримуються умов угоди, а це і відсутність алкоголю, наявність біотуалетів, асортимент продукції, облаштування території та багато іншого, пише “20 хвилин”.

- Ця комісія працювала й раніше, проте цього разу перевірки будуть комплексними. Крім того, буде звернення до правоохоронних органів з проханням посилити контроль за виконанням рішень міської ради, – зазначила вона.

Доручення міського голови передбачає оперативне виконання. Тож уже до кінця цього тижня пивних наметів може не бути.

- Якщо на цю середу, за результатами комісії буде винесене на виконавчий комітет проект рішення про розірвання угод і демонтаж окремих торгових точок, – каже Катерина Калуш, – то фактично до кінця тижня наша комісія, яка відповідає за демонтаж їх демонтує, якщо вони самі не звільнять територію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі