3 мільйони гривень заборгував «Тернопільводоканал» енергетикам

Борг понад три мільйони гривень накопичився у тернопільських водоканалівців перед енергетиками. Відтк керівництву КП «Тернопільводоканал» надіслано повідомлення про обмеження електропостачання об’єктам, які йому належать, в першу чергу шляхом відключення адмінбудинку та виробничих приміщень з 10 години 12 червня.

«Станом на  1 червня борг сягнув майже 3.4 мільйони гривень, причому тільки за травень цей борг збільшився на 825 тисяч гривень, а розрахунок за електроенергію становить лише 68 процентів від спожитої електроенергії, –  розповів директор енергозбуту ВАТ «Тернопільобленрго» Сергій Оляніцький. – Така ситуація становить загрозу для своєчасних і повних розрахунків ВАТ “Тeрнопільобленерго” із ДП «Енергоринок»,  що може, як наслідок призвести до обмеження електропостачання  всієї області.»

Нагадаємо, що подібна ситуація вже була у березні цього року, тоді КП «Тернопільводоканал» станом на 1 березня боргував понад 2 мільйони 300 тисяч гривень. А відповідно до чинного законодавства, “обленерго” зобов’язане повністю або частково припиняти електропостачання боржникам, – зазначили там.

ЗЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі