• Головна
  • Тернопільська прокуратура відсторонила працівників міліції від виконання службових обов’язків
19:00, 11 червня 2012 р.

Тернопільська прокуратура відсторонила працівників міліції від виконання службових обов’язків

У ході розслідування прокуратурою Підволочиського району Тернопільської області кримінальної справи за фактом спричинення тілесних ушкоджень особам, які були запрошені в райвідділ міліції для відібрання пояснень при розкритті умисного вбивства, - прийнято рішення про відсторонення від виконання службових обов’язків працівників органів внутрішніх справ.

З метою забезпечення об’єктивності, всебічності і повноти досудового слідства у зазначеній кримінальній справі, запобігання можливому тиску на потерпілих, на вимогу прокуратури області наказом начальника УМВС України в області від 11 червня 2012 року на період проведення службового розслідування відсторонено від виконання своїх службових обов’язків двох співробітників керівного складу Підволочиського РВ УМВС України в області.

Водночас, за допущені порушення вимог чинного законодавства при проведенні оперативно-розшукових заходів цим же наказом до дисциплінарної відповідальності притягнуто 14 працівників органів внутрішніх справ, з яких 3 співробітники УКР УМВС України в області. Більшість із вказаних осіб попереджено про неповну службову відповідність.

Стан досудового слідства у даній кримінальній справі перебуває на контролі прокуратури області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...