• Головна
  • Тернопільські рятувальники зняли 10-річну дитину з 6-ти метрової висоти
19:30, 11 червня 2012 р.

Тернопільські рятувальники зняли 10-річну дитину з 6-ти метрової висоти

11 червня 2012 року о 11:23 до оперативно-диспетчерської служби Територіального управління МНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про те, що на вулиці Коновальця поблизу загальноосвітньої школи № 23 на дереві сидить дитина, самотужки не може злізти та благає про допомогу.

До місця виклику негайно прибули бійці чергового відділення МНС, які виявили на верховітті, на висоті близько 6 метрів, хлопчика. За допомогою висувної драбини його зняли з дерева. Як виявилось, 10-річний хлопчина видерся на вверх намагаючись піймати пташеня голуба, якого помітив у кроні дерева та самотужки спуститися до долу він уже не міг. Рятувальники прибули вчасно та запобігли нещасному випадку. Малий бешкетник був лише трішки наляканий пригодою, проте, загалом, почував себе добре і вже за мить побіг у своїх дитячих справах.

Цього разу все завершилось щасливо. Та все ж не слід забувати, що від безпечної поведінки до біди - лише один крок.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про їх безпеку, дотримуючись правил безпечної поведінки. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки в побуті та на вулиці, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками тощо. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...