У Тернополі на місці демонтованої каплички уже сім місяців руїни та розруха (фото)

Про програму благоустрою “Тернопільське джерело” чиновники, схоже, забули. На місці демонтованої незаконно зведеної у парку каплиці уже сім місяців руїни та розруха.

Розтрощена бруківка, залишки бетону, з якого стирчить іржава арматура, та ями на пішохідних доріжках у парку Національного відродження. Такий вигляд має місце, де уже більш як півроку тому демонтували незаконну каплицю.

- На цьому місці не буде жодної релігійної споруди, його облаштують за окремою програмою благоустрою “Тернопільське джерело”, - казав тоді заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради Микола Лесів.

Втім, минуло більш як сім місяців, а молодим мамам у цьому місці доводиться котити дитячі візочки по розбитих бульдозерами пішохідних доріжках. А щоб потрапити до джерела, потрібно пройтися по старому фундаменті мурованої огорожі, з якої стирчить арматура.

- Стільки ресурсів - і людських, і грошових витратили на демонтаж тієї каплиці, а справу до кінця не довели, - каже тернополянин Василь Годний, який гуляв із сином поряд. - Це дає повне право сектантам казати, що раніше тут були чистота і затишок, а тепер - страшні руїни. Хоча залишилося небагато - просто все засипати землею, засадити травичкою і перестелити тротуарну плитку. Було б красиво і безпечно...

Журналісти зателефонували до заступника начальника управління ЖКГ Миколи Лесіва, аби з’ясувати, на якому етапі перебуває втілення програми благоустрою “Тернопільське джерело” нині. Однак чиновник відповів, що управління цим не займається.
- Це справа управління парків, - повідомив він. – Саме вони тепер займаються цією програмою. Всі запитання до них.

Поцікавилися в управлінні парків, коли ж облаштують “Тернопільське джерело”, як це обіцяли раніше. Там запевнили, що про цю ділянку не забули.
- Хочемо облаштувати цю ділянку не за рахунок бюджетних коштів, - каже керівник комунального підприємства “Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя” Олег Протасевич. - Тому зараз ведемо перемовини із підприємцями, які готові виділити кошти для благоустрою цієї території. Хочемо встигнути до Дня незалежності та Дня міста, але час покаже, чи нам це вдасться.

За словами пана Протасевича, про дитячий майданчик на цій території, як це пропонували раніше, не йдеться. На цій ділянці лише відремонтують доріжки та відновлять майданчик біля джерельця.
До слова, свого поста на місці колишньої каплички члени релігійної общини, яка раніше там збудувала капличку, не покидають. Вони цілодобово сидять на лавках неподалік джерела, там же розвішали ікони і розп’яття.

У Тернополі на місці демонтованої каплички уже сім місяців руїни та розруха (фото), фото-1
У Тернополі на місці демонтованої каплички уже сім місяців руїни та розруха (фото), фото-2
"20 хвилин"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі