• Головна
  • У більшості тернопільських дошкільнят ортопедичні захворювання і проблеми з зором
20:30, 12 червня 2012 р.

У більшості тернопільських дошкільнят ортопедичні захворювання і проблеми з зором

У Тернопільській міській дитячій поліклініці біля кабінетів профоглядів черги вже близько місяця. Батьки масово ведуть дошкільнят на медогляди. Профілактичні огляди дітей, які ідуть у дитячі садки заплановані протягом року, проте багато батьків хочуть  аби дитину огянули безпосередньо перед навчальним роком, ще до першого вересня. Минулого року у більшості оглянутих дітей медики виявили ортопедичні захворювання та проблеми з зором.

Медичні огляди дошкільнят у Тернопільській міській дитячій поліклініці проводять протягом року. Проте кінець весни-початок літа - період найбільшого напливу людей, кажуть у поліклініці. Адже у вересні розпочинається набір дітей у дитсадки і батьки вважають за потрібне привести дитину на обстеження саме перед початком навчального року. У зв'язку з цим у поліклініці змущені були змінити графік прийому у кабінетах профілактичних оглядів.

"Якщо раніше - в січні, лютому, серед березня ми працювали з половини дев'ятої до одинадцятої, то на сьогоднішній день медогляд можна пройти з половини дев'ятої до чотирнадцятої. Для цього потрібно підійти до дільничного лікаря, батьки повинні взяти амбулаторну карточку, направлення, направлення на аналізи, вирішити всі питання щодо щеплень з лікарем", -  повідомляє Володимир КУЧМА, заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні.

Далі потрібно звернутись в реєстратуру і взяти там талон на проходження медогляду. У четвер-п'ятницю можна взяти талони на наступний тиждень. Загалом кожного дня, у реєстратурі видають вісімдесят талонів. Зараз з ними проблематично, але аби не створювати великих черг під кабінетами, видавати більше не можуть, кажуть у поліклініці. Здебільшого під час проведення медоглядів дошкільнят лікарі виявляють у них захворювання. Абсолютно здорових дітей - дуже мало.

"Здебільшого це є порушення постави, це є порушення зору, що пов'язано з генетичним фактором, тобто передаються від батьків до дітей, які можна виявити зараз в цьому віці", -  розповідає
Володимир КУЧМА

Медичні огляди дошкільнят здійснюються згідно з вимогами міністерства охорони здоров'я, де є перелік лікарів, огляд у яких потрібно пройти. Окрім того, коли у дітей виявляють ті чи інші захворювання, нерідко виникає потреба огляду іншими спеціалістами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...