З Тернопільського ставу воду спустити нереально

В тернопільському ставі води не могло зменшитись, бо штучно її ніхто не спускав. Для того, аби спустити воду потрібно мати спеціальні ключі до шлюзів в дамбі , тавідповідний дозвіл. Проте, дехто з тернополян все ж вірить, що воду в озері спустили, через підготовку до чемпіонату з водно-моторного спорту.

- Для того, щоб штучно спускати воду з Тернопільського ставу, потрібно пройти  цілу процедуру. Бо цим займаються чотири установи,- розповідає ДОБІ заступник начальника управління ЖКГ благоустрою і екології Тернопільської міськради Олег Соколовський. -Тому той, хто хотів би спустити воду з якоюсь незрозумілою метою, ну наприклад до тернопільського чемпіонату з водно-моторного спорту, мав би погодити це питання з санстанцією, обласним управлінням охорони навколишного середовища та іншими установами, це, насправді, не так легко як здається. Така ж процедура має бути, коли хтось захоче підняти рівень ставу.

За словами пана Олега, спуском водойми вже давно ніхто не займався.

-Колись став мав статус штучонго, але зараз він вже набув ознак природного, оскільки  зміною рівня води в ньому давно ніхто не займався. Руйнувати екологію тернопільського ставу ніхто не дасть.  Та й шлюзи відкрити не так просто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі