До Дня міста в Тернополі планують відкрити нову тролейбусну лінію

Користуватися електротранспортом зможуть жителі вулиць Володимира Великого, Леся Курбаса, Морозенка і Симоненка.

Зараз роботи здійснюються без відхилень від графіку, аби лише не стала на заваді погода, – повідомляє TV4.

Ми планували встановлення опор, освітлення вулиці Морозенка, натягування підвісного тросу - це все вже зроблено. На сьогоднішній день стоїть план підвісити контактну мережу і протягнути кабель живлення з вулиці Пушкіна до Симоненка, – каже Андрій Мастюх, директор КП "Тернопільелектротранс".

Мова про будівництво тролейбусної лінії на вулицях Симоненка, Леся Курбаса, Володимира Великого і Морозенка ведеться вже давно. Тролейбусна лінія на сьогодні прокладена лише до кільця на вулиці Воломира Великого. Оскільки проїжджа частина - вузька, то тролейбуси рухатимуться вже новою лінією лише в одному напрямку: спочатку вул. Володимира Великого, тоді Леся Курбаса і повертатимуться вулицями Морозенка і Симоненка.

За словами директора "Тернопільелектротрансу" в цьому мікрорайоні живе близько шести відсотків усього населення Тернополя, тож прокладання тролейбусної лінії буде вигідним підприємству. Маршрут руху тролейбусів поки невідомий. В комунальному підприємстві обіцяють - врахують думку тернополян. Висловитися з цього приводу можна на веб-сайті підприємства за адресою elektrotrans.te.ua.

Цього року в "Тернопільелектротрансі" планують купити ще п'ять вживаних тролейбусів. Скільки тролейбусів курсувати новою лінією ще не відомо, бо все залежить від маршруту.

- Це все буде залежати від довжини кола. Розумієте, якщо ми мову будемо вести про "Дружбу", то треба тролейбусів 7-8. Якщо буде йти мова про "Центр", то це короткий маршрут на кшталт десятого, то треба 5 одиниць. Тому на сьогоднішній день ми працюємо над цим питанням. Ми будемо однозначно прислухатися до думки тернополян, бо це наш пасажир, завдяки якому ми живемо, – каже директор підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі