• Головна
  • На Тернопільщині правоохоронці намагалися запобігти силовому протистоянню
14:15, 1 березня 2017 р.

На Тернопільщині правоохоронці намагалися запобігти силовому протистоянню

Суперечки щодо одного з сільськогосподарських підприємств Бучацького району розгорілися між власником та ймовірними покупцями нерухомості. Причина конфлікту – підроблені документи та спроба незаконно провести інвентаризацію підприємства.

За словами правоохоронців, житель Бучацького району планував продати власне сільськогосподарське товариство. Знайшлися і покупці зі столиці. Проте останні не заплатили грошей, підробили договір купівлі-продажу та дистанційно внесли зміни до статуту підприємства. Господарникові такий хід справи не сподобався і він звернувся за допомогою в суд. Дію даного документу представники Феміди призупинили до з’ясування усіх обставин.

Та це не спинило “нових власників” і вони першого березня приїхали в Бучач, де знаходяться усі виробничі потужності товариства, та намагалися провести інвентаризацію.

Аби конфлікт не загострювався, начальник ГУНП в області Олександр Богомол по тривозі підняв працівників місцевого відділення поліції та спецпідрозділів краю. Завдяки вчасному втручанню правоохоронцям вдалося запобігти силовому протистоянню.

Поліцейські і далі стежитимуть за громадським порядком в даному населеному пункті. Розслідування цієї справи проводить прокуратура області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #протистояння #поліція
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
"Потужний снігопад та шалене похолодання за крок від цього регіону, мороз і крижана злива вперіщать в Україні": йде холод
Оголошення