• Головна
  • Тернопіль залишиться без води?
15:30, 13 червня 2012 р.

Тернопіль залишиться без води?

19 червня "Тернопільводоканал" може залишитися без електроенергії, а Тернопіль без води.

Як ми вже повідомляли, три мільйони триста тисяч гривень боргує "Тернопільводоканал" енергетикам, причому тільки за травень борг збільшився на 825 тисяч гривень. Енергетики неодноразово попереджали, що при такому рівні розрахунків об'єкти водопостачання і водовідведення можуть відключити від електропостачання. Чергове відключення планували вчора.

Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" боргує енерегетикам через те, що в Україні штучно стримують перегляд тарифів на водопостачання і водовідведення, каже Володимир Кузьма. В зв'язку з цим впродовж трьох років українські водоканали працюють збитково. Одні підприємства не виплачують зарплати, інші податки, але в більшості не доплачують за електроенергію. Наразі "Тернопільводоканал" боргує енергетикам більше трьох мільйонів гривень. Енергетики надіслали керівництву Тернопільводоканалу повідомлення про обмеження електропостачання об’єктів, - повідомляє TV 4.

- Якщо раніше, відключення, як правило, носило такий залякувальний характер і стосувалося адмінкорпусу чи відділу розрахунків населення, то цього разу мова йшла про припинення чи обмеження електропостачання в тому числі на всіх виробничих об'єктах. Звичайно з дотриманням екологічної броні, тобто є певний мінімальний рівень, який зобов'язана постачальна організація забезпечити, але при цьому мінімальному рівні ми не зможемо нормально надавати наші послуги цілодобово і безперебійн, – зазначив Володимир Кузьма, директор КП "Тернопільводоканал".

Тернополяни боргують Тернопільводоканалу більше п'яти мільйонів гривень. Відтак, Володимир Кузьма закликає мешканців міста вчасно розраховуватися за отримані послуги.

- В принципі це досить велика сума для нас, тому своєчасна сплата мешканцями цієї заборгованості могла б частково вирішити наші питання з енергопостачальною організацією. Тому ми звертаємося до мешканців, щоб вони щомісячно проводили оплату за надані послуги, тому що дехто дозволяє собі платити раз в квартал, раз в півроку. Але в більшості розраховуються щомісяця. Ми закликаємо всіх, хто ще не розрахувався, якомога швидше це зробити, бо це допоможе нам також розрахуватися з енергопостачальними організаціями і тим самим зняти питання про можливе відключення від електроенергії наших об'єктів, – сказав Володимир Кузьма.

Відключення об'єктів Тернопільводоканалу від електропостачання запланували на дев'ятнадцяте червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...