ФК «Нива» більше не гратиме на Тернопільському стадіоні

ФК «Нива» більше не гратиме на Тернопільському міському стадіоні на безоплатній основі.

На пряме запитання, чи в наступному футбольному сезоні ФК «Нива» і далі гратиме на міському стадіоні безкоштовно, мер Тернополя відповів так: «Стадіон безкоштовно буде надаватися виключно ФК «Тернопіль», як для комунальної команди міста. Всі інші комерційні структури, які хочуть проводити заходити на території стадіону повинні платити кошти».

Якою буде сума оренди стадіону для ФК «Нива» мер не сказав, зазначивши, що вона буде розрахована у відповідності до тих вимог, які є в Тернопільській міській раді. Водночас, директор стадіону Ярослав Колісник повідомив, що київський «Арсенал», який немає власного стадіону орендує спортивну арену ім. В. Лобановського у ФК «Динамо» за 45 тис. грн.. за одну гру.

«Ми не Київ, ми Тернопіль, ми дамо дешевше», - додав директор стадіону.

Зазначимо, що в останні роки керівництво ФК «Нива» зверталося до Тернопільської міської ради, щоб отримати дозвіл використовувати стадіон для офіційних матчів чемпіонату України. І їй, деколи зі скрипом, деколи з певними умовами, але завжди такий дозвіл надавали. Але, очевидно, з допуском ФК «Тернопіль» на змагання аналогічного «Ниві» рівня, думки, щодо «Ниви» змінилися.

Разом з тим, міський голова Тернополя повідомив, що тернопільський стадіон включений у перелік 12 стадіонів України, які мають право приймати ігри Прем’єр-ліги України. А це, у свою чергу, дає можливість проводити у нас не тільки всеукраїнські, а й міжнародні турніри.

- Обласна федерація футболу вже виступила із ініціативою провести спільно з міською радою у Тернополі міжнародний юнацький чемпіонат з футболу.  Сподівається, що відтепер міський стадіон буде жити повноцінним життям, як серце спортивного життя міста, зокрема, і області, загалом, - резюмував Сергій Надал.

"Номер один"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі