У Тернополі відбувся турнір з мініфутболу серед студентів африканських країн

Турнір з мініфутболу серед студентів африканських країн, які навчаються в економічному університеті, провели у Тернополі 12 червня. Це вже треті подібні змагання.

Грали в них також українці, – повідомляє “20 хвилин”.

- Грою команди дуже задоволений, – розповідає гравець команди переможців “Нігерія 1”, Тедді Околі. – Ми зайняли перше місце, але команда противників була сильним суперником.

Команда “Нігерія 1” у фінальній стиковій грі за перше та друге місця грала проти команди “Україна”.

- Матчем задоволений, але ми зайняли лише друге місце, – каже капітан команди “Україна”, Володимир Дулик. – Хлопці з команди “Нігерія 1” дуже сильні гравці. У принципі, результатом ми задоволені.

У турнірі брали участь шість команд із Нігерії, Анголи, Узбекистану, Конго та України. Змагання провели в рамках “Олімпійського дня”. Цей захід започаткували в економічному університеті, оскільки ректор університету Сергій Юрій є головою обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

- Турнір організували за ініціативи студентів, – розповідає проректор з науково-педагогічної роботи університету Богдан Луців. – У турнірі взяли участь студенти, які залишились на літо в Україні.

У стикових іграх третє і четверте місце зайняли команди “Ангола” та “Узбекистан”. Вони зіграли з рахунком 4:2. За п’яте і шосте місця боролись команди “Гана ” та “Нігерія 2”. Їхній матч закінчився із рахунком 1:10.

- Хоча команда зайняла третє місце, але ми грою задоволені, – говорить гравець команди “Ангола” Сельвадор Домінгал.

Під час всього турніру учасники та фанати, які прийшли підтримати футболістів, емоційно реагували на кожен забитий гол у свої ворота та ворота супротивника, радісно вигукували різні гасла. Після завершення турніру на спортивну майданчику ТНЕУ учасникам та переможцям вручили призи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі