• Головна
  • Тернопільських політиків перевірятимуть на доброчесність
11:00, 14 червня 2012 р.

Тернопільських політиків перевірятимуть на доброчесність

Відсутність фактів порушення прав і свобод людини, незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців, непричетність до корупційних дій, прозорість задекларованих доходів, особисте голосування в парламенті і участь у засіданнях парламенту – основні критерії доброчесності політика. Про це заявив один з ідеологів громадянського руху «Чесно», колишній керівник інформаційної служби секретаріату президента Віктора Ющенка Тарас Петрів.

Тарас Петрів: «Перший звичайний критерій – це коли людина живе згідно задекларованих своїх грошових статків, а її спосіб життя відповідає тим деклараціям. Друге – це те, що людина не виступала проти прав людини, проти України, проти територіальної цілісності. Тобто цей комплекс, який ми загалом називаємо правами і свободами людини та України».

У Тернополі вже створена координаційна рада, яка буде перевіряти, чи відповідають тернопільські політики цим критеріям. Результатом їхньої роботи стане презентація 10 липня «Чеснометра», яка покаже, наскільки добросовісні наші майбутні депутати.

Тарас Петрів: «Рух «Чесно» чітко поставив перед собою завдання одразу сказати тим, хто хоче балотуватися, – подивіться на наші критерії. Ми вас будемо просувати через це «сито», «просівати» через це «сито». І краще ми наперед будемо говорити вам про те, що з вами буде, щоб ви розуміли і навіть чесно розуміли про те, що ми будемо вами займатися».

Тарас Петрів запросив журналістів до співпраці та всіх українців закликав до активної громадської позиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...