Тернопільщина постраждала від стихії майже на 100 млн гривень (оновлено)

Негода за п'ять днів завдала збитків аграріям області на 92 млн. гривень. Збитки приватного сектору складають 5,6 млн гривень, ще майже на 120 тис. понищено клуби, лікарні та інші заклади соціальної сфери.

Через повалені стовпи електропередач та розриви ліній чимало населених пунктів області було знеструмлено, 8 сіл Кременецького району ще досі(!!!) без електрики. І це при тому, що зараз відбувається ЄВРО-2012, матчі якого принаймні по телевізору хоче побачити кожен вболівальник.

Начальник відділу управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Ігор Любий під час сьогоднішньої сесії розповів, що з 5 по 11 червня внаслідок негоди знищено покрівлі на 1 тис. 642 житлових будинках та 47 об’єктах соціальної сфери.

З резервного фонду області на ліквідацію наслідків стихії виділено 1,4 тис. листів шиферу, тоді як всього потрібно 33,8 тис. листів. У районних резервах також бракує шиферу, тому працівники управління з питань надзвичайних ситуацій підготували звернення до обласної ради та облдержадміністрації з проханням виділити кошти на закупівлю шиферу.

«Окрім цього градом та шквальним вітром було розбито 2,5 тис. кв. м скла, стихією розмито або знищено дорожне покриття на площі 6,3 тис. кв. м», – повідомив Ігор Любий. Наразі відновлено лише 2,6 тис. кв. м доріг.

Завдала стихія і таких збитків, які відновити не вдасться. Зокрема негодою знищено 1 тис. га посівів в приватному секторі та 12 тис. га посівів аграрних підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі