На сесії Тернопільської облради всі питання Хоптяна закинули «у хвіст»

Не голосувати за питання, які були підготовлені облдержадміністрацією закликав депутат від "Нашої України" Володимир Чубатий. Свій заклик він мотивував тим, що Валентин Хоптян як голова ОДА і представник Президента України на Тернопільщині скомпроментував інститут президентства своєю брехнею.

"Свого часу після резонансної ДТП, Хоптян запевняв, що автомобіль, який його обслуговував, ОДА орендувала у банку, а договір оренди розірвали задовго до ДТП. Як з'ясувалося, насправді ж, цей автомобіль обладміністрації надало управління міліції і розривати договір оренди взагалі не було підстав. Окрім цього, Валентина Хоптяна, ми бачили в сесійній залі лічені рази. Я готовий заявити, що на сьогодні влади з Києва у Тернополі немає. Тому наша фракція і я особисто не голосуватиму за питання, які підготовлені не депутатами, а облдержадміністрацією",- сказав Володимир Чубатий.

З його ініціативи депутати проголосували за рішення: всі питання, подані на розгляд ОДА переставити в сам кінець порядку денного.

Чи проголосують за них депутати наразі незрозуміло, передає кореспондент 0352.com.ua з сесійної зали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі