Розмови по мобільному можуть подешевшати?

Зростання цін оператори мобільного зв’язку пояснюють інфляцією.

Антимонопольний комітет рекомендував двом найбільшим операторам мобільного зв'язку в Україні - "Київстару" та "МТС" знизити тарифи, повідомив перший заступник голови комітету Рафаель Кузьмін. Причиною для такого звернення держвідомства стало те, що ціни на мобільний зв'язок в Україні зростають з весни. Так, в березні "Київстар" на 30% підвищив вартість SMS-та MMS-повідомлень і почав вводити щоденну абонплату в ряді тарифних планів, - повідомляє ТСН.

У середу, 13 червня, компанія повідомила про подорожчання з 19 червня SMS-та MMS-повідомлень для абонентів тарифних планів Beeline на 50%. У свою чергу "МТС" з 1 червня в популярних тарифних планах "Супер МТС", "MAX Energy" і "Народний" збільшив вартість внутрішньомережевих і міжмережевих дзвінків на 50% і 20% відповідно, а з 15 червня збирається на 20-80% підвищити щоденну плату за користування низкою тарифних планів.

Зростання цін самі оператори "Київстар" та "МТС" вважають обґрунтованим і пояснюють його в першу чергу інфляцією. "У нас зростають витрати на утримання мережі: плата за електроенергію, збори за радіочастотний ресурс, зарплати, - пояснив президент "Київстару" Ігор Литовченко. Зі свого боку, експерти сумніваються, що АМКУ вдасться довести змову найбільших операторів або необґрунтованість підвищення тарифів. "Для цього треба проводити масштабне розслідування, а комітет останнім часом глибоко не копає", - пояснив керуючий партнер юридичної компанії Arzinger Тимур Бондарєв.

Зазначимо, що про наміри підвищити тарифи на мобільні розмови компанії оголосили наприкінці травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі