• Головна
  • Зловмисники, які ламають дорожні знаки у Тернополі, уникають покарання
17:30, 14 червня 2012 р.

Зловмисники, які ламають дорожні знаки у Тернополі, уникають покарання

Тернополянам, які побачили зламаний, перекручений або неправильний дорожній знак, радять телефонувати на гарячу лінію міськради або в облуправління ДАІ. Тоді знак відновлюють, а зловмисників по можливості – карають, каже начальник сектору зв'язків із громадськістю обласної ДАІ.

— Що загрожує особам, які пошкодили знак?

— Визначати міри покарання для таких осіб – справа суду. Завдання нашого управління — зафіксувати порушення, скласти протокол і повідомити відповідні структури, щоб відновили той знак або замінити, якщо він не правильний. Факт пошкодження дорожнього знаку можна кваліфікувати і як пошкодження майна, якщо він дорогий і серйозно пошкоджений, або як дрібне хуліганство. Відповідно до цього їм загрожує певний штраф і можливо компенсація вартості знака.

— Чи часто ловлять таких хуліганів?

— Насправді зловити їх зовсім нелегко. Тут ситуація така ж, як, наприклад, із графітчиками. Вони ж не займаються всяким хуліганством серед білого дня на очах у свідків. Переважно такі зловмисники діють уночі, в місцях, де немає людей і ніхто їх не бачить. А у нашому управлінні також не так багато патрулів, щоб поставити їх біля кожного стовпа. Тому прослідкувати всі ці речі ми неспроможні.

— А хто відповідає за встановлення та відновлення знаків?

— Такі повноваження має Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця. Вона підпорядковується міській владі. Тому скаржитися на поламані знаки можна й безпосередньо на гарячу лінію міськради за телефоном 15-80.

— Хто і як часто проводить обстеження цих знаків?

— Перевірку й обстеження дорожніх знаків проводить обласне управління ДАІ. Є дві сезонні перевірки — весняна та осіння. Під час першої ми перевіряємо стан дорожніх знаків після зими, а під час іншої оглядаємо їх після літнього періоду. Всі інші перевірки ми проводимо безпосередньо за скаргами мешканців або, якщо якісь недоліки зафіксує дорожній патруль. Звертатися зі скаргами можна до нас за телефоном “гарячої” лінії 52-38-86.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...