• Головна
  • Відсутність питної води на Дальньому пляжі залишається проблемою
18:30, 14 червня 2012 р.

Відсутність питної води на Дальньому пляжі залишається проблемою

Купатися у Тернопільському ставі можна без страху про власне здоров’я, - запевняє CЕС. А проблему питної води на пляжі до сих пір не вирішено.

Купатися на так званому Дальньому пляжі можна. Всі санепідеміологічні показники в нормі, каже заввідділенням комунальної гігієни міської санепідемстанції Галина Чайкіна. Досліджувати місцевий пляж спеціалісти почали ще до відкриття купального сезону, який офіційно розпочався в нашому місті 1 червня.

«Перевірку стану готовності міського пляжу до роботи в літній період ми розпочали ще на початку травня. Було дане розпорядження з певними пропозиціями. Зокрема, була пропозиція провести рекультивацію старого піску і завезти новий. Станом на сьогодні ці роботи виконані. І нами також досліджується пісок на вміст гельмінтів. За результатами досліджень, проведених спеціалістами міської санепідстанції, відхилень від санітарних норм виявлено не було», - розповідає Галина Чайкіна.

Проте невирішеною уже кілька років залишається проблема відсутності на Дальньому пляжі питної води.

- Питання забезпечення пляжу питною водою належить до компетенції органів місцевого самоврядування. Це питання неодноразово піднімалося нами на засіданнях надзвичайної протиепідеміологічної комісії міської. Також були дані пропозиції і розпорядження,  - зазначила Галина Чайкіна.

Закликають епідеміологи обходити стороною місця стихійного відпочинку, - повідомляє ІНТБ. Там за безпеку любителів позасмагати та похлюпатись у водичці ніхто відповідальності не несе.

За словами спеціалістів, в районі «Циганки» та «Моржатника» є місця стихійного відпочинку. І за безпеку відпочинку, за дотримання санітарно-гігієнічних вимог у таких місцях відповідальності ніхто не несе, оскільки вони не призначені для саме такого відпочинку. Тому фахівці не радять мешканцям відпочивати в тих місцях.

Щоб отримати задоволення від сезону купання, щоб не підчепити інфекційні та венеричні хвороби, лікарі просять відпочивати тільки у спеціально відведених для цього місцях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Шалений снігопад накриє ці області України в кінці березня, холод суне в цілий регіон": синоптики про сніг
"Жахливий снігопад накриє Україну з лютою силою, потужна гроза хлине на ці області": синоптики про холод у березні
"Долар готує неприємний сюрприз?": фахівці пояснили, чого чекати від курсу валют найближчим часом
"Долар здивував усіх українців, ніхто не чекав такого від курсу валют": з'явився прогноз, до чого готуватися в обмінниках
Оголошення
live comments feed...