Через вчорашню зливу в Тернополі могли вибухнути тролейбуси

Вчора Тернопіль знову топило. Водостічні системи міста вкотре не впоралися зі зливою, яка пройшла Тернополем близько полудня.

Зокрема на перехресті вулиці Татарської та проспекта Степана Бандери вода із дороги переливалася через бордюри та досягала будинків. Рух транспорту проспектом був ускладнений, а тролейбуси на деякий час взагалі зупинились. Злива у Тернополі почалася близько опів на дванадцяту дня. І хоч тривала вона не довше як півгодини, цього вистачило аби місто знову тонуло у воді.

На перехресті вулиці Татарської та проспека Степана Бандери вода дісталася до будинку, у якому знаходиться відділення ощадбанку. Людям довелося стояти не лише в черзі, а й у дощовій воді. Автомобілі та автобуси місце затоплення на дорозі ще могли проїхати. Тролейбуси ж зупинилися.

- В тролейбусі електричні мотори знаходяться дуже низько, 10 сантиметрів від землі, просто неможливо їхати. Як проїдемо, машина буде бити струмом і може вибухнути. Чекаєм поки зможемо проїхати, тобто, щоб було менше 10 сантиметрів води,- розповідає TV-4 водій тролейбуса Мирослав.

Водостічні решітки, над якими зібралася вода, чистив комунальний трактор. Йому, зі шваброю в руках, допомагала пані Ольга. Жінка каже - так робить постійно і нарікає - решітки занадто малі аби пропускати таку кількість води, а відколи через дорогу почалося будівництво - течія, що утворюється при зливі зносить чимало сміття великих розмірів, яке потім не пропускає воду.

- Доки вже буде затоплювати людей, ощадну касу і перші поверха, бо дві решітки маленькі 50/50 чи 60/60 розміром, а вода стікає із вулиці Бандери і звідси. Постійно, як тільки злива чи сильний дощ - каже пані Ольга,  мешканка будинку Пр. Степана Бандери-1.

Зрештою близько тринадцятої години дощова вода на перехресті Бандери та Татарської таки зійшла у водостік, автомобілі та тролейбуси рушили вільно. Після себе вода на дорозі залишила чимало сміття, серед якого шматки скла, тому не обійшлося без пробитих коліс.

- Спокійно їхав, помаленьку, щоб хвилі за машиною, чую тілько "хрум" - показало на табло, що колесо пробило. А вартує воно дев'ятсот гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі