У Тернополі активісти провели перевірку парковок

За ініціативи тернопільської організації «Дорожній контроль» у Тернополі активісти провели перевірку парковок. Основне їх завдання – провести перевірку якості паркувальних місць для автотранспорту. Проте результати шокували й самих громадських перевіряючих – виявляється у Тернополі є аж два місця, де парковки на документах немає, проте гроші там беруть.

- У процесі ініціативного руху ми надавали багато запитів до влади, – розповідає активіст тернопільської організації «Дорожній патруль» Володимир Шевченко. – Сьогодні розмітка на паркувальних місцях не оновлюється, а гроші ідуть невідомо куди.

Активіст ж розповідає, що часто є такі випадки, коли людина під’їжджає на парковку та чесно платить паркувальнику за стоянку. Раптом приїжджає патруль і штрафує власника машини за паркування у недозволеному місці (у межах автобусної зупинки). Це проблемна територія по вул. Оболоня. Виходить, що така парковка ну просто немає права на існування.

У зв’язку з цим від міської влади надійшли дві відповіді на інформаційні запити. У письмовому варіанті вони пояснюють, що послуги паркування по вулиці Оболонь та Й.Сліпого вони не надають. Та й приватна сторона таких послуг не надає, адже на запитання водіїв від кого працюють паркувальники, ті чітко відповідають: «КП «Міськавтотранс». Також цікавим являється те, що на вул. Оболоня, де сьогодні паркують машини, стоїть знак для висадки пасажирів рейсових автобусів (!). Такі ж проблеми, і ще й погана розмітка та якість автомобільного покриття, присутні майже на усіх паркувальних майданчиках Тернополя.

- Моніторимо парковки часто, – доповнює Володимир Шевченко. – Так 3-4 автомобілі їздять по місту. І проблема також залишається у безлічі порушень, які присутні на місцях паркування. Після моніторингу наша організація направить рекомендації владі міста із зазначеними проблемами, щоб вона відреагувала та усунула недоліки.

Погляд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі