• Головна
  • У тернополян по сусідству оселились гострі металічні штахети і бетонні сваї
18:00, 15 червня 2012 р.

У тернополян по сусідству оселились гострі металічні штахети і бетонні сваї

Земля у центрі міста завжди була ласим шматком для тернопільських підприємців. А оскільки вільних ділянок там вже давно немає, то забудовують прибудинкові території і «втискають» будівлі поміж житлових помешкань. Так, як виявилось, не усім так поспішно треба будуватись. І навіть є такі будівництва, поблизу центру, що вже кілька років простоюють.

Належить до таких і забудова на вулиці Живова. Мешканці, сусіднього будинк під номером 28 вже два роки спостерігають за початком будівельних робіт, які так і не мають жодного продовження. Вже давно вирита величезна яма, залитий фундамент і споруджені металічні штахетини. Проте, будівництво припинились ще минулого року, залишивши по собі напіврозвалений двір та велику ділянку землі, обгороджену хитким парканом. Людей не так цікавить будівництво, як небезпека, котру воно становить для них самих і їхніх дітей.

— Діти знаходять різні діри у штахетах паркану і постійно лізуть гратись на ту будову. А там же котлован глибиною у 2 чи 3 метри, і від постійних дощів він весь час залитий водою, це як басейн посеред двору, — скаржиться молода мама Світлана.

Переконатись у правдивості цих слів дуже просто: прийти у двір після дощу, можна навіть за кілька днів опісля, і побачити брудний міні-басейн. Справа у тому, що яма через свою глибину практично не висихає.

На таблиці з планом майбутнього будівництва немає жодних вказівок на те, хто ж забудовник. Так само, як не вказано ніяких контактних даних. Єдина інформація, котру можна почерпнути звідти повідомляє, що на цьому місці мав  бути споруджений багатоквартирний житловий будинок.

За однією з версій, чому призупинене будівництво, це брак коштів. Адже, викупити землю і залити фундамент — третина справи. Набагато більше фінансів йде на зведення багатоповерхівки, підключення усіх комунікацій та зовнішній ремонт.

Дізнатись яка фірма-забудовник не може продовжити своє будівництво справа нелегка. В управлінні з питань містобудування та архітектури Тернопільської міської ради надати конкретну інформацію не змогли, бо немає на місці компетентної  у цьому питанні людини, то вона шукає інформацію, але згодом знову ніхто не відповідав на телефонні дзвінки. Ми не будемо припиняти пошуки цього невідомого Х-забудовника й інформуватимемо про наші спроби. Адже мешканці довколишніх будинків чекають, коли ж приведуть до пуття ту ділянку землі, бо вирита яма, яка постійно наповнена водою, гострі металічні штахети і бетонні сваї не найкраще сусідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...