У Тернополі влаштують “Рибальські посиденьки”

Послухати рибальські байки, покуштувати справжньої юшки та помірятися силами із досвідченими рибалками запрошують усіх охочих 15 липня в парк ім. Т.Шевченка. Там влаштують тернопільські рибальські посиденьки. Всім присутнім жінкам обіцяють призи.

— Ми хочемо, щоб люди трохи відпочили, розважилися та вдосконалили своє рибальське вміння, — розповідає організатор фестивалю “Рибальські посиденьки” Богдан Шонь. — Тому запрошуємо не лише досвідчених рибалок, а й навіть тих, хто вперше візьму в руки вудку. Дуже раді будемо бачити дітей і навіть жінок. Представницям прекрасної статі за сміливість одразу вручимо призи.

Розпочнеться фестиваль о 8.00 зібранням всіх присутніх на острівку закоханих. До 12.00 — рибалка на Тернопільському ставі. Після 12.00 — зважування улову.

— Його можна забирати додому, а хто не має в цьому особливої потреби може відпускати рибок на волю, — продовжує пан Шонь. — Після цього розпочнуться забави. Буде безліч конкурсів та ігор. Серед них — закидання прикорми та точність та конкурс рибальських байок. Найкращі отримають призи.
Завершиться свято смачною рибною юшкою.

— Я сам рибалка із чималим стажем, більше 60 років, — каже чоловік. — Вперше на рибалку мене із собою взяв батько, мені тоді було років три або чотири. Пам’ятаю, ми мали такі скромні вудочки із ліщини, волосінь робили із волосу кінського хвоста або гриви. Крючок тоді був із голки, а поплавок із пір’я. В нас вдома були гуси, то пір’я ми мали багато. А хто в той час мав бамбукову вудочку, той був куркуль.

За словами пана Шоня, з того часу багато всього змінилося, з’явилися сучасні вудки, величезний вибір гачків, поплавків та інших інструментів.

— Але в той же час з’явилося і багато проблем, — додає він. — Наприклад, браконьєрство, через яке бідніють наші ріки. А особливо оці електричні вудки, якими ті браконьєри користуються. Своїм фестивалем ми хочемо привернути увагу людей до нашого Тернопільського ставу і до його проблем. Хочемо, щоб люди відносилися до рибальства як до розваги та відпочинку, яке приносить задоволення, а не як до способу наживи.

"20 хвилин"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі