• Головна
  • У Тернополі веломарафон не пройшов без скандалу
20:30, 15 червня 2012 р.

У Тернополі веломарафон не пройшов без скандалу

Шлях веломарафону, який пройшов 15 червня, пролягав навколо ставу. Найкращі на дистанції у 8 кілометрів 500 метрів стали Ігор Бобчук з результатом 19 хвилин 41 секунд і Андріан Кутрань, який приїхав за 20 хвилин 44 секунди. Між хлопцями виник скандал через сумлінність результату. Переможець марафону отримав 1000 грн.

- Я не згоден з найкращим результатом, бо ми також рахували час за допомогою GPS і кудись зникло чотири хвилини у переможця, - розповідає Адріан. - Ми всі приїхали з брудними ногами, адже на дорозі було болото. А у нього чисті ноги. Мені здається, що він не проїхав повністю дистанцію.

Сам переможець, каже що він їздить на ровері з самого дитинства. І для нього ця траса була також важка.

- Я доволі часто проїжджаю цю дистанцію, - розповідає Ігор. - Тому шлях знаю дуже добре. Я звик їздити в іншу сторону в цю їхав вперше. Я дуже втомився, але переміг завдяки тому, що вірно розрахував навантаження. Наприкінці дав найбільше газу.

Організатори заходу запропонували хлопцям зробити повторне коло, щоб всі сумніви відкинути. Але через велику відстань шляху марафону дуже втомились і відмовились.

Всього у заході взяло участь 25 учасників, організатори кажуть, що очікували набагато більше.

Деякі велоклуби трохи підвели, - розповідає організатор Роман Леськів. - Зареєструвались, а на саму гонку не прийшли. Всього сьогодні відбулось чотири заїзди.

Учасники ділились по віку. В молодшій категорії брали участь два учасника.

- Для мене дистанція видалась важка, я не зміг доїхати до кінця і повернувся, – розповідає наймолодший учасник восьмирічний Борис. – Я катаюсь на ровері з 5 років.

Дистанція пролягала через Новий світ і с. Біле. Учасникам доводилось, навіть, носити велосипеди по сходах. Олександр Черешнюк проїхав дистанцію за 22 хвилини 16 секунд.

- По дорозі в мене, навіть, спав ланцюг, - ділиться своїми враженнями хлопець. - Треба було швидко все починити. Але, все одно, я приїхав першим у своєму заїзді. Ми з другом приїхали сюди трохи раніше, подивились всю трасу. Звернули увагу на перешкоди. Потім було легше їхати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...