Книга-велетень з Тернополя у Книзі рекордів України (фото)

5 казок, написаних тернопільськими авторами – Іриною Мацко, Богданом Мельничуком, Володимиром Кравчуком, Галиною Шулим і Вірою Пароновою – розмістили на величезних листках розміром 1 метр на 90 сантиметрів. Це книга-велетень «Казки із Дивокраю», яку Книга рекордів України визнала найбільшою дитячою книгою.

- Все почалося дуже банально, – каже дитяча письменниця Ірина Мацко. – У мене вдома знайшлися кілька листків картону великого формату. Так виникла ідея створити книгу-велетень, яку б письменникам допомагали створювати самі діти. А дітям завжди цікаво творити щось велике.

Допомогли втілити задум бібліотекарі Тернопільської міської дитячої центральної бібліотеки.
- Про книгу бібліотека розповідає багато, а от побачити як вона створюється і взяти у цьому участь діти могли вперше, – розповідає заступник директора по роботі з дітьми Тернопільської міської централізованої бібліотечної системи Надія Швець. – Бібліотекарі організували близько 120 молодших школярів мікрорайону «Дружба» і вибрали кращі малюнки, якими оформили фоліант.

Маленькі художники малювали казкових героїв і ангелів, рибок і квіти – усе, що їм до душі. Тексти казок також вписували дітлахи.
Ідею підтримав знаний тернопільський письменник заслужений діяч мистецтв України Богдан Мельничук.
- Проект цікавий по-перше тим, що його творили самі діти, – говорить співавтор. По-друге, «Казки із Дивокраю» належать тернопільським авторам, а це популяризує їхню діяльність і виховує любов до краю. І нарешті, якби кожна бібліотека мала таку книгу, Тернопільщина стала б маленьким краєм казок, відтак діти стали б добрішими.

Зберігається книга-рекордсмен у міській центральній дитячій бібліотеці, що на вулиці Миру, 4а.

Книга-велетень з Тернополя у Книзі рекордів України (фото), фото-1
Книга-велетень з Тернополя у Книзі рекордів України (фото), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі