• Головна
  • «Тернопільелетротранс» в трійці кращих в Україні
10:00, 17 червня 2012 р.

«Тернопільелетротранс» в трійці кращих в Україні

Нещодавно, у Житомирі відбулося засідання корпорації «Укрелектротранс». Окрім робочих моментів, відбулася й приємна процедура. За підсумками роботи в I-му кварталі 2012 року було нагороджено кращі підприємства галузі. Що приємно, до призової трійки потрапило і КП «Тернопільелетротранс».

- За досягнуті успіхи з перевезення пасажирів в I-му кварталі 2012 року за підсумками огляду-конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту України сумісним рішення ЦК профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування та корпорації «Укрелектротранс» КП «Тернопільелектротранс»  присуджено третє місце та нагороджено громадою, - зазначив гендиректор корпорації «Укрелектротранс» Станіслав Бейкул.

Як розповів директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх, приємно отримувати дану нагороду, адже це визнання роботи п’ятиста чоловік підприємства. При цьому, тролейбусники обіцяють не збавляти обертів, і далі працювати на громаду Тернополя, позаяк вони виконують дуже важливу державну функцію у перевезенні пасажирів, більшість з яких є пільговими категоріями громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...