Тернопільські продавці пива не реагують на рішення міської ради

Цього тижня міський голова метав громи і блискавиці у власників наметів, які без дозволу влади торгують пивом в міських парках.

Нагадаємо, у понеділок 11 червня з’явилося доручення міського голови, яке  передбачає оперативне виконання. В мерії обіцяли, що до кінця цього тижня пивних наметів може не бути.

- Якщо на цю середу, за результатами комісії буде винесене на виконавчий комітет проект рішення про розірвання угод і демонтаж окремих торгових точок, – грозилася речниця Надала Катерина Калуш, – то фактично до кінця тижня наша комісія, яка відповідає за демонтаж їх демонтує, якщо вони самі не звільнять територію.

Проте, ніхто з торговців пивом і не подумав згорнути бізнес, чи хоча би сховати недозволений продукт. 15 червня, під час матчу футбольних збірних Франції та України і на протязі погожих вихідних днів, в парках Національного Відродження, Топільче та ім.Шевченка пиво наливають весело і без обмежень. Почастуватися можна, як у наметах за столиками так і взяти ячмінний напій з собою в пластиковому бокалі.

Нагадаємо, що міська влада, яка в Тернополі належить партії “Свобода”, два роки тому заборонила торгівлю пивом в міських парках, мотивуючи це боротьбою проти алкоголізму та наведенням громадського порядку.

ЗЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі