Французького вболівальника, який прийшов на тернопільську фан-зону, облаяли та побили

Тернополяни виявилися зовсім негостинними до вболівальників із протилежного табору. Єдиного француза, який прийшов на тернопільську фан-зону повболівати за збірну Франції під час гри "Україна-Франція" облаяли та побили.

26-річний Ляндрі Лямот, який більше півроку живе у Тернополі, у понеділок, 18 червня збирається писати заяву в міліцію. Адже правоохоронці не затримали його кривдника, а лише відігнали його.

- Ми товаришуємо з Ляндрі і домовились разом піти повболівати на фан-зону, - розповідає тернополянин Костянтин Бібік. - Він взяв із собою французьку символіку – кепку та прапорець, який зробив, порізавши російський. Ми сиділи разом. Я вболівав за українську збірну, він — за французьку. Коли французи забили перший гол, Ляндрі, звісно, не втримав емоцій, встав із сидіння і почав радіти. До нього почали кричати, щоб він сів, сваритися та обзивати. А коли через три хвилини французи забили ще один, гол мій товариш, зрозуміло, почав радіти ще більше. На нього накинувся з кулаками якийсь чоловік років 23-х. Його відтягнула міліція. Цей чоловік здер кепку з мого товариша і пішов з нею, наче герой, під оплески усього сектора.

Також на француза накинувся один із місцевих фотографів, який кричав до нього: “Я тебе сфотографував і я тебе знайду!”

Врешті товариші не змогли додивитися матчу до кінця, адже правоохоронці сказали, що краще піти за 15 хвилин до закінчення гри. Мовляв, — подалі від біди.

- Я розумію, кожен має право вболівати. Але з кулаками? – каже Костянтин Бібік. - І мені було неприємно, що наші програли. То що ж, я мав кидатися на товариша?

Ляндрі Лямот каже, що ця ситуація для нього дуже неприємна, адже у Франції такого не бачив, щоб уболівальники різних команд били один одного. У чоловіка після інциденту болить палець, йому доведеться піти до лікаря.

"20 хвилин"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі