• Головна
  • У Тернополі нарахували 6 мільйонерів
09:30, 16 березня 2017 р.

У Тернополі нарахували 6 мільйонерів

У Тернополі триває кампанія декларування доходів. Її результати за останні два місяці підсумували тернопільські податківці.

Про підсумки деклараційної кампанії за останні два місяці розповіли тернопільські податківці. Кажуть, найбільше декларацій подали від продажу нерухомого та рухомого майна. Декларували й спадщину і статки від незалежної професійної діяльності. Лише двоє людей вказали в своїх деклараціях про іноземні доходи. А шестеро осіб виявились мільйонерами, оскільки подали декларації з доходами, що перевищують 1 мільйон гривень.

– Станом на 30 березня до ТОДПІ відправлено 1224 декларації про доходи за 2016 рік. В тому числі 821 декларацію подали громадяни з реалізацією права на податкову знижку. Громадяни, які зобов’язані подати декларацію, подано такими громадянами 403 декларації, в яких задекларована загальна сума доходів 54 млн, – розповідає тв4 заступник начальника Тернопільської ОДПІ Володимир Гузенков.

Особливу увагу звернули на електронні декларації.

– Що стосується електронного декларування, значить електронні декларації зобов’язані подати керівники установ і організацій, які виконують, яким покладена функція державного управління, це стосується керівників і керівників структурних підрозділів. Працівники на сьогоднішній день звільнені від подачі декларацій. Також це керівники будь-яких організацій бюджетних, – каже Володимир Гузенков.

Серед тих, кому потрібно обов’язково подати електронну декларацію, є й ректори навчальних закладів і керівники органів самоврядування. На сьогоднішній день розглядають питання відміни декларування статків для військовослужбовців. Нагадаємо, що громадянам, які хочуть отримати податкову знижку, кінцевий термін подачі декларацій – 31 грудня. Тим, хто має задекларувати статки, зобов’язаний зробити це до 1 травня. За неподачу декларацій їх чекає відповідальність. За детальнішою консультацією можна звернутись до фахівців податкової інспекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #податківці #декларація #мільйонери
Оголошення
live comments feed...