Міський голова Тернополя пригрозив Львівському автобусному заводу антирекламою

Міський голова Тернополя Сергій Надал пригрозив Львівському автобусному заводу зробити антирекламу, якщо підприємство не надасть місту два тролейбуси. Гроші за електротранспорт були переаховані львівському підприємству ще за каденції Романа Заставного. Однак, через економічні негаразди на ЛАЗі замовлення невиконано по сьогоднішній день.

Губернатор Волинської області Волині Борис Клімчук 18 червня під час оперативної наради в ОДА озвучив лист, який йому надіслав міський голова Тернополя Сергій Надал. У ньому йдеться про те, що Львівський автомобільний завод не поставив місту два тролейбуси, за які заплатили ще у 2009 році.

«Згодом ми звернулися до суду, вже пройшли всі судові інстанції, є рішення суду, що вони повинні нам надати два тролейбуси. З тих пір тролейбуси подорожчали у кілька разів, і на заводі кажуть, що їм важко надати тролейбуси, оскільки ціни нові. Але ми це розцінюємо лише як бажання не виконати своїх зобов’язань», – зазначив мер Тернополя.

Відтак, Сергій Надал звернувся до Бориса Клімчука, аби попередити, що мати справу із ЛАЗом – небезпечно. Мовляв, завод обдурює замовників і займається лише викачуванням державних грошей, – пишуть Волинські новини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі