Максимов чекає від Чижмаря на 13 тис. гривень

Екс-голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь досі винен колишньому начальнику обласного управління міліції Віталію Максимову 13 тис. гривень.

Нагадаємо, коли Чижмарь і Максимов працювали на своїх посадах, між ними виник затяжний конфлікт. Доходило до взаємних звинувачень та словесних образ, через що потім Віталій Максимов звернувся до суду за образу честі та гідності.

«Я виграв позов, суд ще минулого року прийняв рішення зобов’язати Юрія Чижмаря сплатити 15 тис. грн. З них він, на жаль, сплатив лише 2 тис. грн., ще коли працював в Київській облдержадміністрації. Решту він досі не віддав. Напевно важко йому з фінансами, напевно людина небагата, хоча їздить по півдню області, де планує балотуватися», – сказав Віталій Максимов.

Він додав, що саме Чижмарю не готовий подарувати виграні у суді кошти і розраховує отримати їх ще до виборів, аби скерувати на благодійність в рамках своєї виборчої кампанії Голова обласної організації «УДАР» Ігор Побер принагідно спростував чутки, що Юрій Чижмарь може балотуватися від їхньої політичної сили.

«Він не є членом нашої партії і не є членом нашої команди», – підкреслив Побер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі