Хоптяну, який дурить депутатів, з Києва порекомендували виправитись

Адміністрація президента України відреагувала на систематичну неявку голови  облдержадміністрації Валентина Хоптяна на сесії облради. Але зробила це максимально толерантно і дипломатично, рекомендувавши очільнику області «налагодити більш тісну співпрацю з Тернопільською облрадою, забезпечивши виконання Законів України в частині делегованих повноважень».

Нагадаємо, попередньо на те, що керівник області ігнорує сесійні засідання, в Адміністарцію президента поскаржилися депутати облради. Адже згідно із законодавством звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку слухається в присутності голови облдержадміністрації.

Оскільки Хоптян боїться з’явитися в сесійній залі, досі не розглянуто питання «Про звіт виконання програми соціально-економічного розвитку за 2011 рік» та «Про затвердження програми соціально-економічного розвитку на 2012 рік».

«Учора ми отримали відповідь на наше звернення з Адміністарції Президента. Побачимо, що з того буде. До речі, підписана відповідь заступником голови Адміністарції президента Станіславом Скубашевським. Не дійшло наше звернення до голови, перехопили?», – каже голова облради Олексій Кайда.

Зауважимо, що Скубашевський є земляком голови ОДА, саме із його персоною пов’язують появу Хоптяна в кріслі голови Тернопільської облдержадміністрації.

Після того, як Валентин Хоптян очолив область, він лічені рази приходив на пленарні засідання облради. Востаннє на сесії він був 6 березня, коли розповів депутатам байки про численні здобутки області, після чого одразу втік, пообіцявши відповісти на усі питання депутатів на наступному пленарному засіданні. Після цього на сесії облради він так і не появлявся, продемонструвавши, що його обіцянки важать так само багато, як і президента України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі