Капітальний ремонт вул. Коперника в центрі Тернополя планують закінчити до 22 червня

Якщо сильних дощів не буде, капітальний ремонт вулиці Коперника в центрі Тернополя завершать до кінця цього тижня.

Раніше планували, що на це знадобиться два тижні, та пішов третій тиждень ремонту на цій вулиці. Асфальтне покриття проїжджої частини вулиці Коперника поклали швидко, для цього проїзд транспорту вулицею перекривали лише на кілька днів, а от із заміною тротуарів пощастило менше. Одну частину вулиці замостили, а на іншій роботи довелось призупиняти через зливи. Та роботи, кажуть комунальники, залишилось вже небагато і, якщо дощів не буде, то все закінчать вже до вечора цієї п'ятниці.

"Потрібно ще буквально тиждень часу. Тут вже залишилось доробити і мощення, і тротуар в декількох місцях і розшити вже існуюче покриття піщано-цементною сумішшю", - розповідає TV-4 Ярослав КОПЧА головний інженер відділу технагляду Тернопільської міськради 

Роботи виконує "Міськшляхрембуд". І людей, і техніки, і матеріалів, запевняє влада, вистачає, щеб погода не підводила, то вже б новим тротуаром ходили без перешкод.

"Підприємство "Міськшляхрембуд" працює якісно. Піщано-цементна суміш після сильних дощів може бути деяке осідання. Але це виробничі такі питання і вони ліквідовуються зразу, і тротуар буде належним чином служити. Гарантійний термін капітального ремонту 2 роки", - повідомляє Ярослав КОПЧА.
Стара ж плитка, якою були вимощені тротуари на вулиці Коперника, не пропаде. Її машинами "Міськшляхрембуду" вивозять, аби дати їй нове життя.

"Зараз кінотеатр - як він? на Злуки, 45 - Довженка, 40 квадратних метрів плитки маєм вивезти туда. Возили в 5 ЖЕК 120 квадратних метрів", - розповідає Роман водій "Міськшляшрембуду"

- Тобто плитка оця не пропаде - бруківка?
- Нє. Так - то в кантору возим, там на зберігання і хто виписує, то туда, - каже пан Роман.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі