• Головна
  • На Тернопільщині керівника місцевої прокуратури впіймали з хабарем
15:00, 22 березня 2017 р.

На Тернопільщині керівника місцевої прокуратури впіймали з хабарем

Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарництві  керівника однієї з місцевих прокуратур Тернопільської області.

Правоохоронці встановили, що прокурор вимагав двадцять тисяч гривень зі свого підлеглого за невжиття до нього заходів дисциплінарного впливу за недоліки у роботі. Співробітники спецслужби затримали зловмисника у приміщенні прокуратури під час отримання частини хабара у розмірі п’ять тисяч гривень.  

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хабар
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
Зниження мобілізаційного віку і посилення мобілізації, ТЦК забере цих 30 000 чоловіків терміново: мобілізація, повістки, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення