• Головна
  • На Тернопільщині в єпархії УПЦ КП гряде переворот?
15:00, 23 березня 2017 р.

На Тернопільщині в єпархії УПЦ КП гряде переворот?

Видання "В курсі" повідомляє, що Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора планують усунути від керівництва обласної УПЦ КП. Натомість, його місце начебто має посісти Симеон Зінкевич – син відомого в православних колах Тернополя Анатолія Зінкевича.

"Як син, так і батько були раніше задіяні в неприємних конфліктних ситуаціях. Як наслідок – Симеону була видана заборона на здійснення священнослужіння до тих пір, доки він не покається і не виправиться. Проте у 2012 році з Зінкевича молодшого знято всі покарання і тепер він знову може претендувати на високі церковні посади.

Батько Симеона – отець Анатолій в силу своєї репутації є досить неординарною особистістю. Неодноразово він виступав порушником правил та провокатором конфліктів. Про це говорить чимало інформаційних джерел.

Рішенням Священного Синоду, Нестор був призначений керуючим Тернопільсько-Кременецькою єпархією (за сумісництвом) та архієпископом п’ять років тому. Донині він відповідально ставився до своїх церковних обов’язків. Однак, на яких підставах місце Нестора хочуть віддати Симеону – допоки невідомо.

Та джерела в керівництві УПЦ КП підтверджують про існування проекту відповідного наказу. Зрештою, остаточне рішення щодо керівництва УПЦ КП в Тернопільській області має прийняти Патріарх Київський Філарет", – йдеться в повідомленні видання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нестор #УПЦКП
Оголошення
live comments feed...