Фрукти і овочі дешевшають, але через спеку покупців небагато

На центральному ринку Тернополя товар потроху падає в ціні. Попри це покупців біля прилавків не більшає, – запевняють продавці. Спекотні дні трохи спустошили ринок.

Новинкою для покупців на ринку в останні тижні стала чорниця. До сьогодні вона вже встигла подешевшати - від 20 до 15 гривень за кілограм. Її й купують найактивніше. Сезон полуниці закінчується, тому потроху ягоди знову дорожчають, - повідомляє TV 4.

Якщо поїхати в Почаїв, ну то 75 км, то відро клубніки навіть 50-60 грн. Це в Почаєві клубніка 10-12 грн. А в нас, все таки 75 км, відро клубніки 90 грн. Це виходить 15-17 гривень, – розповідає пані Людмила,  продавець.

Натомість на прилавках побільшало черешень. Ціна за кілограм цих ягід різна - від десяти до 25-ти гривень, залежно від розміру та червивості. Не бракує на ринку й персиків та абрикос. Останнім часом вони суттєво подешевшали, кажуть продавці, адже ще недавно фрукти продавали в межах 30 гривень.

Абрикоска ананасова, звичайна, поки що йде Італія, Іспанія, подешевшала. Люди ще з великим апетитом їдять абрикоси. Огірок подешевшав - 2,50 - 3 гривні борщівський, каже  пані Людмила.

Не змінюється ціна на помідори - 10-13 грн за кілограм. А от капусту, скаржаться продавці, люди купувати перестали. Та й самих покупці у спеку поменшало. Смачному ж товару сонце не шкодить, заспокоює пані Людмила. Каже під сонячним промінням абрикоси та черешні наливаються солодом. Щоправда від спеки страждає м'ягкий соковитий товар, як от полуниця. Минулорічний урожай повністю змінила свіжа городина. За дві з половиною - три гривні продають кілограм молодої картоплі, за 6 гривень моркви, кілограм буряка чи кабачків коштує 4 гривні. Тому ранній літній борщ став не лише смачнішим, а й дешевшим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі