На Тернопільщині модернізують медицину

Терапевтичному відділенню Теребовлянської центральної комунальної районної лікарні закупили нову медичну апаратуру, меблі, відремонтували палати та їдальню.

На капітальний ремонт відділення з бюджету виділили більше півмільйона гривень. Чиновники від медицини запевняють, все на користь пацієнтів, - повідомляє TV 4.

У терапевтичному відділенні Теребовлянської центральної комунальної районної лікарні - дев’ять палат. Відтепер у кожній з них встановили нові санвузли, душові кабіни, бойлери, а також замінили вікна та двері на пластикові. У відділенні функціонують сорок п’ять стаціонарних ліжок. Є палата для ветеранів. Але найважливіше, вважає головний лікар Теребовлянської районної лікарні, - заміна старого, зношеного обладнання на нове і сучасне. Лікування буде ефективнішим, пацієнти почуватимуться зручніше, а комунікації працюватимуть надійніше.

Це капітальний ремонт, починаючи від підлоги до стелі. Заміна абсолютно всіх структур – обладнання палат, заміна каналізації, водопроводу, теплопроводу, освітлення. Абсолютно все. Чисто, все з голочки, все нове, все зроблене на високому професійному рівні.

У такому ж оновленому вигляді уже працюють лікарні у Заліщицькому та Теребовлянському районах. Голова Тернопільської облдержадміністрації пообіцяв: незабаром капітально відремонтують і інші районні лікарні та ФАПи, – каже Ярослав СТИРАНКА головний лікар Теребовлянської ЦКРЛ.

- Першого – п’ятнадцятого жовтня ми маємо завершити реформування первинної медицини і створити умови на кожному фапі, і в кожній амбулаторії, і в кожному медпункті. Друге, що ми маємо зробити в цьому році, - забезпечити швидкими допомогами кожний район. Щоб швидка допомога могла доїжджати по кожному визову за двадцять хвилин до найвіддаленішого села. Протягом цього і наступного років ми маємо привести в порядок всі районні лікарні, – зазначив Валентин Хоптян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі