• Головна
  • Депутати попри численні зауваження громадськості таки прийняли зміни до Генплану
10:45, 16 березня 2017 р.

Депутати попри численні зауваження громадськості таки прийняли зміни до Генплану

Сьогодні несподівано для багатьох депутатів відбулося продовження сесії. Про чергове засідання депутаів попереджали учора пізно ввечері.

А сьогодні раптом знайшлося 26 голосів на підтримку змін до Генплану, хоча до даного проекту було чимало зауважень у громадськості та депутатів. Нагадаємо, щодо можливої підробки Генплану розслідується кримінальен провадження.

Але й це не завадило 26 депутатам піти на компроміс з совістю. Попередньо місцеві ЗМІ писали, що мотивують їх до такого рішення – ну дуже вже спокусливо.

Як результат – сьогоднішні прийняті зміни.

"Проект змін до Генерального плану і плану зонування прийняли. Проголосувало 26 ЗА. Фракція "Об'єднання "Самопоміч" в тернопільській міській раді не підтримала ці проекти. Причина проста: ми вважали і вважаємо, що спочатку варто було прийняти всі зміни і узгодити їх, а вже потім виносити на голосування.
Натомість рада пішла іншим шляхом: прийняла як є, передбачила декілька десятків переспективних змін, звернулась до ДП "Діпромісто" для дострокового внесення змін. Чи спрацює такий спосіб? Не знаю. Там дуже багато "якщо" і "але". З позитивного: на земельній комісії ми знайшли десяток ділянок під КП під будову, які є зеленими зонами (в тому числі і в парках), а також ділянки-зелені зони, на які є будівельні зазіхання. Комісією, і вірю, що й депутатським корпусом, ми зможемо їх зберегти як сквери та міні-парки", – повідомив одразу після завершення засідання голова земельної комісії, депутат Андрій Шкула.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#генплан
Оголошення
live comments feed...