У триста тисяч обійдеться ремонт мосту біля ТНТУ

Ходити залізничним мостом, що з’єднує проспект Бандери і вулицю Руську у Тернополі, стороною біля технічного університету ще можна, але робити це треба вкрай обережно. Там вже почали ремонт і небезпечні місця обгородили.

Загалом під час ремонту міст для проїзду автотранспорту не перекриватимуть, кажуть у Тернопільській міськраді, а от для пішоходів одну сторону ненадовго закриють і станеться це тоді, коли надійдуть необхідні матеріали для ремонту мосту.

Розминутись на мосту зі сторони технічного університету пішоходам вже нелегко – значна частина пішохідної зони обгороджена, і заглянувши крізь огорожу можна побачити асфальт під мостом і частину оголених конструкцій шляхопроводу. Так само виглядала торік і протилежна пішохідна частина мосту. Її відремонтували, тепер черга цієї сторони, – повідомляє TV-4.

- Оскільки даний шляхопровід збудований дуже давно, його практично ніхто не обслуговував, і закладні металеві елементи поржавіли. Буквально 2 тижні тому відбулося осідання пішохідних плит, – розповів головний інженер відділу технагляду Тернопільської міськради Ярослав Копча.

Ремонтуватиме міст в центрі Тернополя підприємство “Міськшляхрембуд”. Фронт робіт визначений і чекають на відповідні матеріали.

- Буде замінено перехідні пішоходні плити, і всі закладні переварено на нові. Орієнтовна вартість – приблизно триста тисяч. Підготовчі роботи виконані, наразі замовлені перехідні плити. Поступлять плити – будемо монтувати їх в шляхопровід, – зазначив пан Копча.

Коли саме будуть плити, точно сказати у відділі технагляду міськради поки не можуть, але запевняють: щойно матеріали надійдуть, приступлять до ремонту безпосередньо. При цьому рух автотранспорту через міст закривати не будуть, перекриють лише одну пішохідну частину зі сторони технічного університету. Завершити ремонт мосту хочуть задовго до Дня Незалежності України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі