• Головна
  • Тернополян шокували іноземці, які паркуються в місті, як хочуть (ФОТОФАКТ)
10:00, 25 березня 2017 р.

Тернополян шокували іноземці, які паркуються в місті, як хочуть (ФОТОФАКТ)

Тернопільські водії зазначають, що у них знання правил паркування у порівнянні із іноземцями не надто відрізняються. 

Про це написав тернополянин у соцмережі “Фейсбук”.

Користувач Сергій опублікував фото, як темношкіра дівчина припаркувалась у нашому місті.

“А от і щирі афроамериканські українці відзначились, ну головне ж що не москалі….”, – написав чоловік.

В коментарях тернополяни пишуть, що такий випадок бачать на вулицях міста уже не вперше.

“Живу неподалік. Ця студентка паркує своє авто виключно з порушенням ПДР. То на світлофорі, то на перехресті, то на заїзді в подвір’я…”, – повідомив в коментарях пан Василь.

Тернополян шокували іноземці, які паркуються в місті, як хочуть (ФОТОФАКТ), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #паркування

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Оголошення
live comments feed...