Водіїв під час спеки закликають зберегти дороги

Водіїв важковагових автомобілів закликають зберегти дороги під час літньої спеки. Мова йде про щорічну всеукраїнську заборону руху важковаговим автомобілям вдень, коли температура повітря перевищує двадцять вісім градусів.

На заборону руху важковагового транспорту дорогами державного значення під час літньої спеки є відповідна постанова Кабінету міністрів. За порушеннями уже стежать працівники ДАІ. Заборона діє в спекотні дні, коли температура повітря з десятої до двадцять другої години перевищує двадцять вісім градусів та стосується автомобілів вагою понад двадцять чотири тонни, – повідомляє TV-4.

- Дані транспортні засоби, які рухаються по дорогах державного значення, вони своєю вагою руйнують дорожнє полотно. У зв’язку з цим вводяться певні обмеження. В нас на Тернопільщині це дороги такі як Зборів-Тернопіль, Тернопіль-Підволочиськ, Тернопіль-Кременець, дорога на Бучач, на Заліщики – це дороги державного значення, які є в Тернопільській області, також це дорога Кременець-Біла Церква, – розповів начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в області Микола Лецкалюк.

Водіїв вантажівок вагою понад двадцять чотири тони закликають планувати маршрути із відпочинком у денну спеку та рухом у нічний час.

- Це не стосується транспортних засобів, які перевозять продукти, які скоро псуюься. Ну і звичайно виникає ряд обставин, коли треба їхать техніці наприклад для ліквідації якихось певних стихійних лих. Ця техніка також має право пересуватись в денну пору доби, – зазначив пан Лецкалюк.

Заборона руху вантажівок вагою більше двадцяти чотирьох тон дорогами державного значення триватиме до першого вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі