У Тернополі дворові футболісти змагатимуться за 10 тис. гривень

Чемпіонат з дворового футболу 2012 пройде у Тернополі на стадіоні спортивної школи на вул.Живова(за комплексом Орнава) з 28 червня по 2 липня.

Цілю чемпіонату є:
1. Залучення старшокласників до тематики розкриття власного потенціалу, шляхом участі широкого кола підлітків в спорт- акції нестандартного формату. 
2. Дати можливість молоді проявити свої сильні сторони,оцінити свої можливості через приклад ровесників.(кожна команда отримує від організації тренера-наставника на період проведення турніру)
3. Пропаганда здорового способу життя, альтернативних методів відпочинку .

Особливістю турніру є те, що кожна команда зобов’язана не лише самоорганізуватися з підлітків віком 13-16 років, але повинна сформувати свою фан-підтримку (5 юнаків і 5 дівчат) з обов’язковою реєстрацією, котра повинна розробити корпоративний стиль команди, виступ в підтримку команди і т.п.

Виступи фанів відбуватимуться під час перерв між таймами, для того їх забезпечать мікрофонами, фан-площадкою та ведучим фан-зони.

Таким чином, весь турнір буде переплітатися з творчими та оригінальними фан-розробками дворових груп підтримки, за що організаторами передбачені окремі нагороди.

Повідомив "20 хвилин" голова ТОМГО "Молодіжна Реформація" Кирилов В. В.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі