![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:30, 21 червня 2012 р.
Тернополянам пропонують безкоштовно «запастися» щастям
Кажуть, якщо обіймати у день п’ять людей – ти будеш щасливий. Якщо ви шукаєте щастя, то у Тернополі на День молоді можна буде безкоштовно «запастися» ним на довго, адже молоді тернополяни у центрі будуть усіх обіймати задарма.
Саме так у Тернополі, 24 червня, буде стартувати флешмоб «Вільні обійми». Захід буде проходити на Театральному майдані, де молодь буде стояти 6 годин із спеціальними табличками – «Обійму задарма», «Міняю обійми на посмішку» чи «Вільні обійми». Так вони будуть обіймати усіх перехожих.
Організатори усім обіцяють багато вражень та море позитиву, тому запрошують прийти у неділю, 24 червня, із 12 до 18.00 год. на Театральний майдан.
Нагадаємо, що акцію ”вільні обійми” (free hugs) вперше провели в 2004 році в Австралії, далі естафету підхопив весь світ. Основна ідея ”обіймів” – зближення людей для обміну позитивними емоціями, адже у вирі щоденних справ люди забувають про близькість, тепло і відчувають себе відірваними від світу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
09:55, 17 липня
09:57, 17 липня
13:03, Вчора
18:55, 18 липня
live comments feed...