• Головна
  • Один "сердечковий" депутат Тернопільської міськради врятувався, решту хочуть позбавити мандатів
09:00, 29 березня 2017 р.

Один "сердечковий" депутат Тернопільської міськради врятувався, решту хочуть позбавити мандатів

 Учора на засіданні бюро Тернопільського осередку ВО “Батьківщина” під головуванням його очільника Миколи Сліпченка було прийнято рішення про звернення до депутатів фракції “Батьківщина” у Тернопільській міській раді з закликом здати мандати у зв’язку з порушенням внутрішньопартійної дисципліни та підриву авторитету партії.

Про це “Політерно” довідалось з власних джерел серед членів партії.

Як відомо, 24 березня члени фракції “Батьківщина” у складі чотирьох чоловік, своїм голосами підтримали затвердження існуючого Генплану Тернополя, котрий, за оцінкою деяких депутатів та громадських активістів, був неправомірно змінений. Загалом, за основний містобудівний документ міста, без винесення на обговорення громадскості, проголосувло 26 депутатів міськради.

Бюро міського осередку, більшістю голосів своїх членів, звернулось до обласного осередку партії про виключення з лав ВО “Батьківщина” Артимовича Андрія Івановича, голову фракції “Батьківщина” в Тернопільській міській раді. Також, більшістю голосами членів бюро, було прийнято рішення про виключення з партії Поврозника Петра Івановича та Шоломейчук Наталію Василівну, депутатів Тернопільської міської ради.

Іншим голосуванням, більшістю голосів, бюро запропонувало цим трьом депутатам скласти мандати. Якщо депутати відмовляться від заклику первинного осередку, бюро залишає за собою право, відповідно до статті 38, розпочати процес збору підписів громадян про їхнє відкликання, іншими словами, застосувати, так званий, механізм імперативного мандату. Щодо Гринди Володимира Павловича прийнято рішення щодо іншого дисциплінарного стягнення. Це вирішуватиме вище керівництво.

На засіданні бюро вперше, мабуть в історії засідань політичних партій Тернополя, були присутні громадські активісти й велась відео зйомка. Громадськість мала змогу задавати питання депутатам та виказувати своє бачення ситуації щодо скандального Генплану Тернополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати
Останні новини
ТОП новини
"Могутня гроза несеться у ці області, лють стихії проявиться у вихідні": синоптики про те, якою буде погода
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
"Страшна гроза, сильний вітер і шалений град сунуть прямо у ці три області": синоптики попередили про погану погоду
"45 400 грн зарплати на місяць, робота для людей без дипломів": роботодавці терміново шукають працівників
Оголошення
live comments feed...