• Головна
  • У Тернополі перекриють міст над залізничним вокзалом
14:15, 29 березня 2017 р.

У Тернополі перекриють міст над залізничним вокзалом

Пішохідний міст, який сполучає Привокзальну площу та вул. Вояків дивізії Галичина через колію на місяць перекриють на ремонт.

Це рішення затвердили на виконкомі міськради у середу, 29 березня. 

Присутні елементи, які потребують термінового ремонту, мостобуд перевірив, тому ми проводитимемо ремонтні роботи, - повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Олег Соколовський. - Рух пішоходів на пішохідному мості через залізничну колію станції "Тернопіль" перекриють від привокзальної площі до вулиці Вояків дивізії Галичина.

Зазначимо, що ремонтні роботи шляхопроводу над тернопільським залізничним вокзалом розпочнуть 3 квітня і триватимуть вони до 5 травня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #міст #ремонт

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...