Тернопільських студентів запрошують на стажування у Верховну Раду

Тернопільських студентів віком до 29 років, запрошують взяти участь у конкурсі “програмі стажування у Верховній Раді України”.

Серед вимог до конкурсантів - володіння щонайменше однією іноземною мовою і громадсько-політична активність.

- Стажування буде протягом 2012-2013 років у секретаріатах комітетів Верховної Ради та її управлінь, а також у Європейському інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді, - розповідає завідувач науково-методичного відділу Тернопільської обласної бібліотеки для молоді Світлана Воробель. - Кожен учасник отримає сертифікат про проходження стажування.

Пані Воробель розповідає, що претенденти мусять вільно володіти українською мовою.

- Відбір студентів здійснюватиметься на конкурсній основі, – розповідає жінка. - Перший тур - конкурс анкет. Її треба надсилати до 15 липня 2012 р. Другий тур - індивідуальна співбесіда з відібраними кандидатами та перевірка рівня володіння іноземними мовами. Його орієнтовно проведуть у вересні 2012 року.

Аплікаційну форму заявки можна заповнити на сайті www.interns.org.ua або в обласній бібліотеці для молоді, що діє за адресою вул. Нечая, 29.

Після завершення Програми учасники отримують Сертифікати. З усіх питань з приводу цього заходу ви можна звертатись за телефоном 25-97-15.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі