В Україні смертельно небезпечна зброя доступна кожному

Елетрошокери, якими можна вбити, продаються вільно і купити їх може навіть дитина. Журналіст зміг купити електрошокер з рук, за 200 гривень.

"Це зброя ближнього бою. Вона дозволяє нейтралізувати відповідного об'єкта, і, таким чином, взяти його в полон. При невмілому використанні цим прибором можна вбити людину", - розповів ветеран спецназу, начальник служби безпеки "1+1" Юрій Сафронов.

Слід зазначити, що і при вмілому використанні небезпека летального випадку не виключена – у світі зафіксовані численні випадки смерті від поліцейських електрошокерів.

При ударі електрошокером відбувається миттєве змикання м'язової тканини, в деяких випадках навіть паралізуються імпульси головного мозку, які керують функціями організму. Настає так званий загальний параліч. Можуть також порушуватися деякі функції організму, аж до зупинки дихання. При цьому ця смертельно небезпечна зброя доступна кожному – через Інтернет її може замовити навіть дитина.

У міліції говорять, що заборонені лише міліцейські електрошокери. "Є відповідальність за продаж – до 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а також за носіння – власне тих шокерів, якими користуються правоохоронці", - зазначив речник МВС України Володимир Поліщук.

ТСН
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі