• Головна
  • Тернопільська молодь у Польщі представлятиме традиції та звичаї українців
19:30, 21 червня 2012 р.

Тернопільська молодь у Польщі представлятиме традиції та звичаї українців

Тернопільський обласний молодіжний центр праці активно співпрацює із Підкарпатським корпусом Добровільної Праці Республіки Польща у напрямку організації та реалізації спільних молодіжних міжнародних програм.

В рамках цієї співпраці 22-30 червня 2012 року в місті Жешові реалізовуватиметься спільний проект по обміну молоді “Через традиції та звичаї познайомимось разом”.

Його мета – сприяти збільшенню знань молодих людей із Польщі та України щодо звичаїв та традицій свого народу, вивчення і розуміння історії та культури рідних країн.

Особлива увага буде приділена вивченні історії, культури і ментальності Тернопільської області та Підкарпатського воєводства.

У кінці травня 2012 року у місті Жешові (Польща) відбулася робоча зустріч головного спеціаліста управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації – Абрам’юка Святослава (один із керівників проекту) та члена ТОО «Молода Просвіта» – Матіяш Ірини, щодо реалізації проекту який реалізується в рамках програми “Молодь в дії” (Східне партнерство).

В рамках візиту відбулися: підготовча нарада-семінар щодо реалізації основного етапу проекту та офіційна зустріч у Почесному консульстві України в місті Жешові.

За словами начальника управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Наталі Найчук, такі міжнародні проекти є надзвичайно важливими для реалізації молодіжної політики в області та співпраці молоді Тернопільщини із молоддю країн Євросоюзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Шалений снігопад накриє ці області України прямо завтра, лютий мороз вразить посеред весни": синоптики про сніг у березні
"Мобілізація в Україні": до ЗСУ призивають знятих та виключених з військового обліку чоловіків, юрист пояснив причину
"Скоро долар приголомшить українців, очікується вражаючий стрибок": експерти попередили, яким буде курс валют
"Пенсійний вік в Україні збільшиться аж на 5 років": експерти пояснили, кого саме стосуватимуться зміни
Оголошення
live comments feed...