
20:00, 21 червня 2012 р.
Комунальники вбережуть тернополян від шкідливих випарів, поливаючи дороги холодною водою
Аби вберегти тернополян від шкідливих випарів розпеченого асфальту, а дороги від пошкодження, тернопільські комунальники обіцяють поливати міські дороги холодною водою.
Така технологія хоч і має десятки років, визнають фахівці, проте ефективна.
- Поливання шляхів - порівняно дешевший спосіб їхнього очищення, зволоження та охолодження, - розповідає начальник відділу благоустрою та екології Олег Соколовський. - Вартість їхньої роботи на одному метрі квадратному — півкопійки. Працюють вони, коли температура справді висока і асфальт починає виділяти випари. Тернополяни цими днями можуть побачити цю техніку в місті.
Щоправда, поливалок у Тернополі лише дві і зустріти їх нелегко. Вони постійно змінюють місце роботи, охолоджуючи асфальт на дорогах міста.
Шкода, що так мало, дві машини - це мізер, - каже тернополянин Олег Нарічний. - Нам би з півдесятка, щоб толк був. Бо насправді їхати м'яким асфальтом і важко, і небезпечно. Так само, як і дихати випарами. Зараз почнеться спекотна погода, сподіваюся, хоча ті дві поливалки таки з'являться на дорогах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 16 квітня
10:38, 14 квітня
12:50, 16 квітня
12:55, 16 квітня
13:57, 5 квітня
live comments feed...